Grāmatu jaunumi
 Ziedojumi

Jaunākais

Pieaugot Kristū - komentāri
:: Agra Kreismane 2009.06.18 22:54 Vienkārši un patīkami strādāt ar tādu materiālu.
Lai Jums sokās tālākajā darbā.
Paldies!
:: Zane 2009.08.21 15:34 Sveiki!Man šī ideja un doma ļoti iepatikās un es arī šogad sākšu vadīt svētdienasskolu maziem bērniem un man trūkst ideju un šī grāmata varētu būt lielisks paraugs un pamats nodarbībām. Bet man radās jautājums. tā kā es sapratu, ka šī grāmata paredzēta no 3 - 7 gadu vecumam, vai ir iespēja to izmantot arī jaunāakiem bērniņiem, jo mani audzēkņi būs 2-4. gadu veci. un lūdzu, ja ir iespēja, varbūt kāds varētu man nedaudz sīkāk par šo grāmatu paskaidrot un par cenu un informācijas apjomu. lūdzu raks..
:: Agra 2009.10.25 17:01 Sveika! No kuras draudzes tu esi? Mani audzēkņi ir no 2-5 gadiem.Šogad beidzu Gregorskolu un esmu Saldus sv. Jāņa draudzē. Mans t.n. 26697271
Un sīkāka informācija par svēdienas skolu pa e-pastu:igulbe@gmail.com telefona nr.29447445
Šis cilvēks ir pats svarīgākais visos jautājumos.Novēlu Dieva svētību tavā darbā.
Gaidu ciemos Saldū!
:: Sanita 2010.05.04 22:39 Labs materiāls, ļot ērts audzinātājiem, patīkams bērniem. Kaut nu izdotos sagatavot pēc iespējas drīzāk, arī pārējām vecumu grupām. Atliek tikai katram piedalīties ar lūgšanām un ziedojumiem!
:: lienite 2011.01.18 23:16 lieliski,,,
Tavs komentārs: