Grāmatu jaunumi
Aktualitātes
Nozare
Statistika
Kur notiek
Par mums
Kontakti
Jaunumi
Galerija
RĪGAS ARHIDIECĒZE
Kontakti
Jaunumi
Galerija
LIEPĀJAS DIECĒZE
Kontakti
Jaunumi
Galerija
DAUGAVPILS DIECĒZE
Karte
 Bērni - Tā Kunga dāvana
 Skolotāju skapis
 Sinepju graudiņš
- Mana svētdienas skola
- par 10 baušļiem
- Lūkas evaņģēlijs 18.-24. nod.
 Pieaugot Kristū
 ? un atbildes
 Lūgšanas
 Mūzika
 Video
 Vēsture
 Saites
 Ziedojumi
 
   
       Jaunākais
 

 

 

 
izdrukāt 

„Sinepju Graudiņš”

   2007. gadā Sinepju graudiņš tika izdots 10 izdevumos, kas stāstīja par 10 Baušļiem.

   Bet 2008. un 2009. gadā Sinepju Graudiņš ir pārcēlās 
uz mūsu baznīcas avīzi "Svētdienas Rīts" un apskatīja Lūkas evaņģēlija noslēgumu un citus tematus no Bībeles sadarbībā ar skolotāju Ivetu Gaili, kas sagatavoja uzdevumus. 

   Arī šobrīd tas ir atrodams "Svētdienas rīta" bērnu un svētdienas skolas lapas pusē! Tur atrodamas Dieva Vārda pārdomas, informācija par svētdienas skolu aktualitātēm un uzdevumi.

    Iesūtītie materiāli, kas tiek publicēti "Sētdienas Rītā" no sērijas - stāsti par manu svētdienas skolu arī ir atrodami tepat Sinepju Graudiņa apakšsadaļā 
"Mana svētdienas skola" 
P.s.: Ja jūs tur neatrodiet materiālus par savu svētdienas skolu, lūdzam tos apkopot un iesūtīt. :)

Jēzus teica, ka Dieva valstība ir līdzīga sinepju graudiņam, kuru kāds paņēma un iedēstīja savā dārzā un kurš auga un izauga par koku, kura zaros putni apakš debess taisīja savas ligzdas.
                                                                                    (Lūkas. ev. 13:18–19.)

Avīzītes nosaukums — „Sinepju Graudiņš” ir ņemts no šiem vārdiem. Jo Jēzus gribēja, lai augam ne tikai ārēji, savā augumā, bet arī iekšēji, savā garā, Dieva valstībai.

Sinepju graudiņš ir ļoti mazs (apm. 1,5 milimetri), bet tas var izaugt līdz pat 4 m garš. Tādu augošu stādiņu, kas ir ņemts no LELB svētdienas skolu simbola, rokā tur zēns Henrijs, kas redzams zīmējumā.

 Šī avīzīte ir maziņa, bet tā grib stāstīt par lielām lietām – iepazīstināt ar kristīgām pamata patiesībām, sekot līdzi baznīcas gadam un vēlas aizsniegt arī ļoti daudzus latviešu bērnus Latvijā, Amerikā, Austrālijā, Īrijā un citur.

Novēlam daudz prieka un jauku brīžu kopā ar šo mazo avīzīti meklējot atbildes uz lielajiem jautājumiem par Dievu, Jēzu un debesīm!!!

 

Copyright 2006; Created by MB Studija »