Grāmatu jaunumi
 Sinepju graudiņš
- Mana svētdienas skola
- par 10 baušļiem
- Lūkas evaņģēlijs 18.-24. nod.
 Pieaugot Kristū
 ? un atbildes
 Lūgšanas
 Mūzika
 Saites
 Ziedojumi

Jaunākais

lapas: 1-10  11-20 21-27
  • Vietas rakstiņiem, ko ievietojam „Svētdienas Rītā” ir tikai apmēram viena (A4) rakstāmpapīra formāta lapa. Ja atsūtīsiet vairāk, pilna versija ir šet Sinepju Graudiņā - Mana svētdienas skola.
  • No tavas svētdienas skolas sagaidām:
  1. Īsu informāciju par sevi – cik liela, kur un kad sanāk kopā.
  2. Svarīgākais notikums vai notikumi – pasākumi, jubilejas u.tml.
  3. Varbūt kāds uzdevums vai mīļākā spēle, dziesma, ko līdzdalīt citiem.
  4. Var pievienot Foto, zīmējumu vai skoliņas karoga attēlu.

Paldies tiem skolotājiem, kas ir rakstījuši par savu svētdienas skolu pagājušajā pusgadā līdz Ziemsvētkiem un tagad! Ja tava svētdienasskola šeit nav tad pajautā savai skolotājai un uzrakstiet par sevi!
     Var pieteikties ikviena LELB svētdienas skola.
     Ar cieņu Mācītājs Ivars Jēkabsons

lasīt tālak »
    Kā teicis kāds igauņu dzejnieks:
„Tikai bērni ir spējīgi noskūpstīt gaismu.
Tikai bērni ir spējīgi smieties tā,
Ka smieklos nesadzird skumjas.
Tikai bērni ir spējīgi apskaut pavasari.
Tikai bērni ir spējīgi izbaudīt pasauli tā,
Ka tas nevienam nerada sāpes.”
Tā par savu svētdienas skolu stāsta Ligita Ābolniece.

lasīt tālak »

Dieva spožā gaismā soļojam, Dieva mīlestībā dzīvojam

lasīt tālak »
    Vīna koka zars var nest augļus tikai tad, ja tas ir saistīts ar vīnakoku. Tieši tāpat Svētdienas skola ir saistīta ar savu draudzi – tās jauniešu grupu, draudzes kori, Bazūņu kori un ar pārējiem vīnakoka zariem. Visos zaros plūst viena un tā pati dzības sula, kas ir Kristus mīlestība.
Raksta Dace Berzinska.
 lasīt tālak »
    "Kopš 1991. gada mūsu draudze svētdienās pulcējas Brīvdabas muzejā esošajā senajā Usmas baznīcā.
    Svētdienas skolas nodarbības notiek dievkalpojuma laikā muzeja administrācijas ēkā." raksta skolotāja Unigunde Antone
 lasīt tālak »
    "Tad atnesa bērniņus pie Viņa, ka Viņš tiem rokas uzliktu un Dievu lūgtu" ( Mt. 19:13)

Rīgas Augšāmcelšanās draudzes baznīca atrodas neparastā vietā – Lielajos kapos, kas mūsdienās kalpo arī kā parks.
 lasīt tālak »

Jau otro gadu desmitu Olaines Elizabetes baznīcā, kas atrodas Jaunolainē, šosejas Jelgava – Rīga malā, pulcējas bērni no plašas apkārtnes (Olaines pilsētas, Olaines pagasta un tālākām vietām).

Sīkāka informācija saņemama no skolotājām Ingas Ašmanes (26322680); Rūtas Kaskas (26059595) vai mācītāja Oskara Skrodeļa (25908485).

lasīt tālak »

Mūsu baznīca  un svētdienas skola atrodas netālu no Ventas skaistā vietā.

Katru septembri pie baznīcas ziņojuma dēļa tiek piestiprināts aicinājums uz svētdienas skolu. Kā arī aicinājums tiek izteikts Nīgrandes pamatskolas 1.klases skolēniem.

lasīt tālak »

"Nīcas ev. lut . baznīca atrodas ap 20 km uz dienvidiem no Liepājas. Dievnams ir liels, tā piebūvē ir telpa arī svētdienskolai. Kopš baznīcas atjaunošanas 90 gados, šķiet, ka visu laiku ir pastāvējusi arī svētdienas skola", raksta Inese Bobinska

lasīt tālak »

"Bērni būs tie, kas sagaidīs Jēzu, kad Tas atnāks. Mēs skolotājas cenšamies būt vienmēr ar bērniem. .. zinām – ir jākalpo skolā lai satiktos ar Dievu... lai meklētu, iepazīt Viņu pašu, tad atgriezties ielejā, lai dzīvotu – starp bērniem, ikdienišķām lietām un darbiem. Lai dzīvotu un kalpotu – Dieva spēkā un ļautu Viņa nodomam piepildīties caur mums", raksta Valmieras svētdienas skolas skolotāja Rita Aspere.

lapas: 1-10  11-20 21-27